O mnie

Cześć! Tu Kasia. Poznajmy się!

Kasia Mandarynka by WłodekRysuje 

 

Cześć, nazywam się Kasia Leśniewska-Dragoj, ale bliscy znajomi od zawsze mówią na mnie Kasia Mandarynka. Już wiecie skąd wzięła się nazwa marki moich kosmetyków. Z wykształcenia jestem inżynierem produkcji z Politechniki Warszawskiej. Planowanie procesów, obliczenia matematyczne i analityczne myślenie pozornie wydają się odległe od delikatnej kosmetycznej materii, jednak w praktyce okazują się niezwykle przydatne. 

Produkcja kosmetyków naturalnych wymaga cierpliwości, skrupulatnego odmierzania składników i konsekwentnego przeprowadzania odpowiednich procesów chemicznych. Poza tym od zawsze marzyłam o swojej linii produkcyjnej – teraz to się udało!

Od kilku lat przywiązuje coraz większą wagę do ekologii. Kiedy zaczęłam bardziej świadomie wystrzegać się konserwantów, sztucznych zagęstników i syropów w jedzeniu, zdałam sobie sprawę, że skóra wymaga takiego samego podejścia. Postanowiłam, że za tą refleksją musi pójść działanie – mój pierwszy produkt to był własnoręcznie zrobiony krem. Był naprawdę znacznie lepszy od tego co można kupić w sklepach! Zachęciło mnie to do dalszych eksperymentów, i w ten sposób powstały pierwsze kosmetyki Made by Kasia Mandarynka.

 

Zapraszam i z ogromną przyjemnością będę czytać o Waszych doświadczeniach związanych z moimi produktami!

 

Kasia Mandarynka

 

Tu dowiecie się dlaczego warto kupić u Kasi Mandarynki

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl