Kontakt do mnie
 
 

E-mail: 

sklep internetowy/współpraca/zamówienia hurtowe: 

hello@kasiamandarynka.pl 

  

  Odbiór osobisty: 

w dni robocze w godzinach 11:00-13:00

adres: ul. Ludowa 3, 05-070 Sulejówek 

lub w innych godzinach po wcześniejszym umówieniu tel. +48502837581

 

kontakt do Właścicielki:

kontakt@kasiamandarynka.pl tel. +48605031414

 

 


 

 

Cześć, nazywam się Kasia Leśniewska-Dragoj, ale bliscy znajomi od zawsze mówią na mnie Kasia Mandarynka. Już wiecie skąd wzięła się nazwa marki moich kosmetyków. Z wykształcenia jestem inżynierem produkcji z Politechniki Warszawskiej. Planowanie procesów, obliczenia matematyczne i analityczne myślenie pozornie wydają się odległe od delikatnej kosmetycznej materii, jednak w praktyce okazują się niezwykle przydatne. 

Produkcja kosmetyków naturalnych wymaga cierpliwości, skrupulatnego odmierzania składników i konsekwentnego przeprowadzania odpowiednich procesów chemicznych. Poza tym od zawsze marzyłam o swojej linii produkcyjnej – teraz to się udało!

Od kilku lat przywiązuje coraz większą wagę do ekologii. Kiedy zaczęłam bardziej świadomie wystrzegać się konserwantów, sztucznych zagęstników i syropów w jedzeniu, zdałam sobie sprawę, że skóra wymaga takiego samego podejścia. Postanowiłam, że za tą refleksją musi pójść działanie – mój pierwszy produkt to był własnoręcznie zrobiony krem. Był naprawdę znacznie lepszy od tego co można kupić w sklepach! Zachęciło mnie to do dalszych eksperymentów, i w ten sposób powstały pierwsze kosmetyki Made by Kasia Mandarynka.

 

Zapraszam i z ogromną przyjemnością będę czytać o Waszych doświadczeniach związanych z moimi produktami!

 

Wasza Kasia Mandarynka

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl